3d zemin Kaplama

Türkiyenin her bölgesinde yaptığımız epoksi kaplama hizmetlerimiz siz müşterilerimizi memnun etmek için en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır.

3d zemin Kaplama | Reaksiyon Epoksi Zemin Kaplama

3d zemin Kaplama, özel olarak hazırlanan üç boyutlu görselin üzerinde özel bir malzeme kullanılarak ( 3D Crystal) zemine uygulanması işlemidir. Kullanılan malzemeler ile üç boyutlu görselin canlılığını bozmadan uzun süre boyunca kullanılmasını sağlar. Dikkat çekmek ve görsellik açısından kullanılan en yaygın zemin kaplama çeşididir. İnşaat sektöründeki gelişmeler ile birlikte etkileyici dekorasyonlar ve tasarımlar yapılmaktadır. Farklı tasarımlar ve dekorasyonlar ile birlikte insanları etkileyen kaplamalar son yıllarda firmaların, ofislerin ve şirketlerin en çok kullandığı dekorasyon çeşidi olmuştur. Bu kaplamalar arasında en çok beğenilen ve tercih edilen kaplama çeşidi 3d zemin Kaplama olmuştur. Oldukça geniş bir alanda kullanılabilen bu kaplama çeşidinde istediğiniz logo, amblem ve resimleri, zeminde istediğiniz gibi kullanabilir ve uygulatabilirsiniz.

Müşterilerinizi Etkilemenin En iyi Yolu

3d zemin KAPLAMA İzmir Uygulamaları , görsel olarak misafirlerinize firmamızın logosunu ve kurumsal kimliğini göstermenin en iyi yoludur. Aynı zamanda firmamızın, rakip firmalardan farklılığını ortaya koymak ve gücünü göstermek amacıyla yapılan harika bir uygulamadır. Ofisimizin girişine uygulatacağımız Üç Boyutlu Zemin Kaplama ile, müşterilerimize hem görsel bir şölen hem de estetik bir görüntü sunmuş oluruz.

3D Epoksi Zemin Kaplama’nın Faydaları

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama yaptırmanın bir diğer faydası ise, kolay temizlenebilir olması ve hijyenik bir sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir olmasıdır. Görsel bir etkinin yanı sıra hijyenik bir karşılama müşterilerimizde güven hissiyatı uyandıracaktır. Aynı zamanda hijyenik olma özelliği ile tüm hastane, sağlık kuruluşu ve sağlık merkezlerinde en çok kullanılan zemin kaplama sistemlerinin başında gelmektedir. Hem estetik görünüme sahip olması hem de bir temizliğinin bir hayli kolay olması ile diğer zemin kaplama işlemlerine göre Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama işlemlerinin büyük bir titzlik ve hassasiytle yapılması da çok önemlidir. Bu sebeple alanında uzman ve profesyonel bir epoksi zemin kaplama ustası ile çalışmamız sonuçlar açışından çok önemlidir.

3D Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır ?

Epoksi Zemin Kaplama işlemlerinin alanında profesyonel ustalar tarafından uygulanması gerekir. Ancak uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır. Bunun için zemin kaplama ustasına, işlemlere başlanılmadan önce istediğiniz uygulamayı en ufak detayına kadar anlatmanız çok önemlidir. Ustanın ise sizin anlattıklarınıza göre bir plan uygulayıp, bu plana sadık kalması çok önemlidir. Bu süreçte yapılan en ufak hata maddi açıdan yüksek bir maliyete sebep olabilir. Bunun yanı sıra uygulamanın daha verimli olabilmesi açısından tüm aşamaların arasında 23c derece sıcaklıkta ve en az 12 saat zaman geçmesi gerekmektedir.

3D Epoksi Zemin Kaplama Uygulama Aşamaları ;

  • Alan üzerinde bulunan malzeme, eşya vs kaldırılarak beton yüzeyi üzerindeli tüm pürüzler giderilmelidir. Çünkü epoksi zemin uygulanacağı zaman herhangi bir sorunla karşılaşmayı engellemektir.
  • Beton yüzeyin üzerine astar atılması ile zemin kaplama işlemlerine başlanmış olur. Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplamasını beton yüzeye sabitlemek için güçlü bir yapıştırıcı uygulanır. Bu yapıştırıcı kaplamanın çok uzun süre boyunca kullanılıabilmesi için kullanılan güçlü maddlerden birisidir.
  • Üçüncü aşamada ise zemine estetiklik ve görsellik katacağımız üç boyutlu görsel kaplama yerleştirilir. Görsel seçimi yaparken uzman arkadaşlardan fikir almak sizin için güzel bir seçim olacaktır. Çünkü ofis ambiyansını bozmadan yapacağınız seçimler gerekmektedir. Aynı zamanda firma logosu seçerek de zemine uygulatabilirsiniz. Fakat logonuzun vector biçiminde çizimine ihtiyaç duyulmaktadır.
  • Son aşamada ise zemine yerleştirilen üç boyutlu görselin üzerinde kullanılan ve şeffaf bir madde olan 3D Crystal kullanılmaktadır. Bu maddenin ü. Boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamasının hem dayanıklı olomasını hemde estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde kolay temizlenebilir bir imkan sağlamaktadır.
3d epoksi zemin kaplama
3D Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.