Epoksi teras Zemin Kaplama

Epoksi teras Zemin Kaplama su yalıtımı (su izolasyonu) ve terasların estetik görünmesini sağlamak amacı ile yapılan açık alan orta sınıf epoksi kaplama çeşididir.Teras epoksi kaplama masa,sandalye ve yaya trafiğinin yoğun olduğu teraslarda sıkça tercih edilmektedir. Teras epoksi kaplama su yalıtımı yapar. Aynı zamanda dayanıklı bir kaplama malzemesi olduğundan dolayı yıpranma, aşınma yapmaz yüzeyin uzun ömürlü olmasını sağlar.Teras epoksi kaplama Terasa görsel açıdan estetik bir görünüm sağlar.Şeffaf olarak tercih edilmesinin yanında sınırsız renk seçenekleriyle de istenilen özellikte kullanım sağlar.

En kullanışlı özelliği yüzeyin dayanıklı ve temiz olmasını sağlamasıdır. Böylece sert darbelerde bile kolay kolay hasar oluşturmaz ve uzun süre kullanıma açıktır.Teras epoksi kaplama bütün doğa olaylarında dayanımlı ( yağmur, buzlanma, sıcak,soğuk,çözünme) su geçirimsiz yaya, masa ve sandalye trafiğine uygun kaplamadır. Tadilat , tamir , kırılma gibi masraflı ve zaman kaybı olan işlere gerek kalmaksızın kısa sürede kaplama yapılabilir. Su sızıntılarını önlemek amacı ile zaman tasarrufu sağlayan ve daha ekonomik uygulanan teras epoksi kaplama kullanılır.Epoksi reçineler su geçirimsiz olduğu gibi su buharı, nem geçirimsiz kaplamalardır.

Teraslarda su kaçağı, su sızıntısı vs gibi problemlerden sizi Açık Teras Zemin Kaplama ile kurtarabiliriz. Şık ve estetik görünümü yanında aynı zamanda çok ciddi dinamik-statik oynamalar olduğu zamanda bile tamiri de mümkündür.

Teras zemin Boyaması tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Usta ekibimiz kaplama uygulamasından önce teras zeminde altyapı çalışmaları yaparak eksiksiz olarak detaylandırır. Güvenli yürüyüş, güvenli kullanım çok önemlidir. Bu yüzden ekibimiz UV direnci olan epoksi reçineler kullanmaktadır.

Teras epoksi kaplama ile teraslarınız eskisinden daha şık ve estetik, ayrıca dayanıklı, kullanımı güvenli..

Size bir telefon kadar yakınız.

05442345671

gri su geçirmez dayanıklı mat zemin teras yalıtımı
Teras Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.