Tenis Kort

Akrilik Zemin Kaplaması Cushıon Akrilik Zemin Kaplaması SBR Kauçuk Üstü Akrilik Zemin Kaplama Kaplama Malzemelerimizin Tümü FIBA ve ITF onaylarına sahiptir.

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya'dan oluşmaktadır.

Cushion Akrilik Zemin Kaplama

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu - cushion - yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya'dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiştir. Bu oyun alanlarından en önemlileri şunlardır.

  • Tenis Kortları
  • Basketbol sahaları
  • Voleybol/Hentbol sahaları
  • Çok amaçlı spor sahaları
  • Skating Roller Pistleri
  • Atletizm pistleri
  • Bowling ve Bocce sahaları
  • Anti-shock çocuk oyun alanları

SBR Üstü Akrilik Zemin Kaplama

Çok amaçlı saha zemin kaplaması olarak da bilinen Akrilik Kaplama özellikle tens kortları için geliştirilmiş olup usta tenisçilerin de ısrarla tercih ettiği sahaların zemin kaplamasında kullanılan tenis kort zemin kaplama türüdür. Saha içerisinde topun en mükemmel pozisyonları alabilmesini sağlar ve açık hava sahaları için uygundur.

Tenis Kort Epoksi Boya Uygulaması
Tenis Kort Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.