Kafe Restoran Epoksi Zemin Kaplama

Daha önceki yazılarımızda sizlere epoksi zemin kaplamanın ne olduğundan bahsetmiştik. Fakat kısaca değinecek olursak epoksi yapısı gereği kimyasal bir reçine türüdür ve günümüzde en çook tercih edilen zemin kaplama türüdür. Kolay temizlik, hijyen, parlak ve şık görünümü nedeniyle bir çok alanda kullanılmaktadır.

Kafe, restoran ve mutfak epoksi zemin kaplama zeminler, kolay temizlenebilir, dökülmeye karşı dayanıklı, kaymaz ve çok estetiktir. Epoksi zeminlerdeki kir ve sıvılar kolayca temizlenebilir ve leke bırakmaz.

Kafe Restoran Epoksi Zemin Kaplama | Reaksiyon Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi, kafe restoran epoksi zemin kaplamada çokça tercih edilir ki bunların başlıca sebepleri şunlardır;

  • Temiz, şık ve antibakteriyeldir ki her kafenin en çok özen gösterdiği hususun temizlik olduğu herkes tarafından bilinir.
  • Su geçirmez, kolay temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Sadece paspas ile yüzeyi bastırmadan temizlemeniz gerekli hijyen için yeterli olacaktır.
  • Ayrıca epoksi pürüzsüz ve kırılmayan bir yapıya sahip olduğu için müşterilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.
  • Epoksi ile kaplanmış zeminde uzun yıllar kırılma, su sızdırma, kavlama gibi sorunlar yaşamazsınız. Ufak çizikler oluşsa bile tadilatı oldukça kolay ve ekonomiktir.


Epoksi zemin kaplama birim fiyat seçenekleri de diğer zemin kaplama çeşitlerine benzer fiyatlardır. Ancak seçeceğiniz epoksi kaplama çeşidinin de fiyat konusunda etkisi vardır. Örneğin antistatik epoksi zemin kaplama fiyatları ve 3d epoksi zemin kaplama fiyatları birbirinden farklı olabilir. Bu sizin zevkinize ve seçimlerinize bağlı olarak belirlenir. Diğer zemin kaplama çeşitleri ile dayanıklılık ve kullanım kıyaslamaları yapacak olursak da maliyeti de en aza inen zemin çeşididir.3d epoksi zemin kaplama m2 fiyatı hesaplatmak için veya epoksi hesaplama hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Güvenilir zemin kaplamanın adresi Reaksiyon epoksi kaplama firmamıza ulaşın.

parlak gri epoksi zemin kaplama
Kafe Restoran Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.