Ankara Gölbaşı Organize Oto Rapor Ekspertiz SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Gölbaşı Organize Oto Rapor Ekspertiz SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ercan Beyin’in ekspertizi için istemiş olduğu istediği kırmızı çizgili gri selflevelling epoksi zemin kaplama 3gün içerisinde 180 m2 yer teslim edilmiştir. Uygulama zeminde karo mermer olması nedeni ile epoksi boyanın zeminde uzun...

Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Anadolu Organize Sanayi bölgesinde bir depoya selflevelling epoksi zemin kaplama hizmeti verdik. 06.05.2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz epoksi uygulamasında öncelikle zemin hazırlıklarını, zeminin temizlenmesi ve silinmesi ile gerçekleştirdik. Daha sonra zeminin yeteri kadar tozdan arınmış olmasını sağladıktan sonra zemine epoksi astar uygulaması yaptık. Epoksi astarın kurumasından sonra zemin çatlaklarının doldurulması ve derzlerin tamirat ve onarımını gerçekleştirdik. Bu aşamada çelik macun ve epoksi montar uygulamaları yaptık.

ankara epoksi zemin kaplama

Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama çözüm ve uygulamalarımız ile ANKARA’nın dört bir yanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ANKARA da çoğu işletmelerde epoksi zemin kaplama projelerimizi başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

epoksi zemin onarımı, epoksi zemin kaplama tadilat

Epoksi Zemin Onarım & Tadilat

Epoksi zemin kaplama kimyasal,bakteri,virüs,rutubet gibi bir çok etmene karşı fazlasıyla dayanıklı olduğu diğer iç zemin kaplama alternatiflerine göre çokça tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplama çok ağır yük ve darbelere maruz kalmadığı sürece yapısal olarak bir değişime uğramaz. Sadece epoksi zemin kaplamanın yüzeyinde belirli çatlaklar ve çizikler meydana gelebilir. Bu gibi ufak çaplı zararlarında epoksi zemin kaplamanın yapısına zarar vermediği gibi çok düşük maliyette tadilatı mümkün olmaktadır.

epoksi zemin kaplama yararları ve zararları

Epoksi Zemin Kaplama Yararları ve Zararlı

Kimyasal madde dökülmelerinde ve bulaşmalarında lekeye karşı olan dayanıklılık testlerinden geçen bir zemin bulmak zor olabilir. Çoğu zemin kaplamanın dezavantajı vardır tabii ki çeşitli ihtiyaçlar açısından mükemmel bir seçim olan epoksi zemin kaplama artıları eksilerinden daha fazladır gerek temizlik gerek pürüzsüzlük gerekse lüks görünümünün yanı sıra bozulma ihtimalinin çok düşük olduğunu da söylemeliyim .Biz bu malzemenin artılarını ve eksilerini testlerden geçirip sizlere sunuyoruz.

İzmir Epoksi Zemin Kaplama

İzmir Epoksi Zemin Kaplama

zmir şehrimizde büyüdükçe ve geliştikçe gerek nüfus yoğunluğundan gerekse yeni yerleşim yerleri çevresinde yada içinde olan avm ler otoparklar cafe gibi işletmeler arttıkça epoksi zemin kaplamaya daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır.
REAKSİYON EPOKSİ uzman personeli ve deneyimli ustaları ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman profesyonel bir İzmir Epoksi Zemin Kaplama uygulaması sağlamaktadır.

Çankırı Epoksi Zemin Kaplama

Çankırı Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama deneyimli ustalarımızla ve kaliteli malzemelerimizle ÇANKIRI ve çevre şehrimizdede hizmetinizdedir.
Epoksi sektöründe en başta gelen ismimiz güvenilirliği ve garantisiyle birlikte ;teras zemin kaplamalar ,havuz zemin , banyo zemin kaplama , mutfak zemin kaolamaları otopark zemin kaplamaları , market zemin kaplamaları spor salonları gibi gün içinde kullanıma açık faaliyeet gösteren alanlarda proje aldığımız alanlardandır.