Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama | Reaksiyon Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama çözüm ve uygulamalarımız ile ANKARA’nın dört bir yanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz?
  • ANKARA'da çoğu işletmelerde epoksi zemin kaplama projelerimizi başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
  • Ankara gibi sürekli gelişmekte olan nüfüs yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerimizde siz müşterilerimizin her zaman yanındayız.
  • Müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi ile karşılanan zemin epoksi firmamız ürün , çalışan , ve kaliteli malzemelerimize %100 garantilidir.
Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ankara Anadolu Organize Sanayi bölgesinde bir depoya selflevelling epoksi zemin kaplama hizmeti verdik. 06.05.2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz epoksi uygulamasında öncelikle zemin hazırlıklarını, zeminin temizlenmesi ve silinmesi ile gerçekleştirdik.

Daha sonra zeminin yeteri kadar tozdan arınmış olmasını sağladıktan sonra zemine epoksi astar uygulaması yaptık. Epoksi astarın kurumasından sonra zemin çatlaklarının doldurulması ve derzlerin tamirat ve onarımını gerçekleştirdik.

Bu aşamada çelik macun ve epoksi montar uygulamaları yaptık. Bir sonraki aşamada zeminde oluşan taş çıkıntıları ve çatlaklar için zımpara işlemi uygulanıp zemini tekrar temizledik. Son aşamamızda zemin kalın epoksi oluşması için 300gr astar 1100 gr gri epoksi boya kullanarak 2mm zemin kalınlığı ettik.

ankara epoksi zemin kaplama
Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.