Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama | Reaksiyon Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama çözüm ve uygulamalarımız ile ANKARA’nın dört bir yanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz?
  • ANKARA'da çoğu işletmelerde epoksi zemin kaplama projelerimizi başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.
  • Ankara gibi sürekli gelişmekte olan nüfüs yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerimizde siz müşterilerimizin her zaman yanındayız.
  • Müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi ile karşılanan zemin epoksi firmamız ürün , çalışan , ve kaliteli malzemelerimize %100 garantilidir.
Ankara Gölbaşı Organize Oto Rapor Ekspertiz SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama

Ercan Beyin’in ekspertizi için istemiş olduğu istediği kırmızı çizgili gri selflevelling epoksi zemin kaplama 3gün içerisinde 180 m2 yer teslim edilmiştir. Uygulama zeminde karo mermer olması nedeni ile epoksi boyanın zeminde uzun yillar tutunabilmesi için zeminin mozaik beton silim makinesi ile sildikten sonra silis kumlu 150 gr astar çekilip bir gün kurumaya bırakıldı.

Kuruma işlemi gerçekleştikten hemen sonrası günde derz çizgi ve çukurlarını çelik macun ve epoksi montar ile tamir edilip 570gr silis kum ile arakat işlemi uygulanmış ve kurumaya bırakılmıştır. 3. Gun zemin yoklamalari yapilip zimpara ile zeminde bulunan tas ve capaklar temizlendi.sonrasinda detayli temizlik yapilip 1200gr epoksi boya zemine mala ile cekilip rulo ile taranarak zemin kaplamamizi ercan bey ve eray beye teslim edildi.

ankara epoksi zemin kaplama
Ankara Anadolu Organize Sanayi SelfLevelling Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı için bizi arayın.